за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC
Код на производ: NF0A87JNWUO1
The North Face

The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC

Код на производ: NF0A87JNWUO1
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.141 ДЕН
Заштеда: 349 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NF0A87JNXIT1
3.141 ДЕН
Заштеда 10%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC
Шорцеви
The North Face M MA WOVEN SHORT GRAPHIC