за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Код на производ: NESSE041-440
Nike Swim

Nike Swim NIKE SCRIBBLE

Код на производ: NESSE041-440
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 6-7г.
  • S 8-9г.
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Машки костим за капење
Nike Swim NIKE SCRIBBLE