за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Код на производ: NESSE806-818
Nike Swim

Nike Swim NIKE SCRIBBLE

Код на производ: NESSE806-818
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 6-7г.
  • S 8-9г.
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE798-001
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE806-001
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE806-440
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Шорцеви
Nike Swim NIKE SCRIBBLE