за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Код на производ: NESSE806-001
Nike Swim

Nike Swim NIKE SCRIBBLE

Код на производ: NESSE806-001
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 6-7г.
  • S 8-9г.
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE798-001
2.691 ДЕН
Заштеда 10%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE806-818
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSE806-440
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE SCRIBBLE
Шорцеви
Nike Swim NIKE SCRIBBLE