за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Lonsdale LONSDALE 3PK BRIEF KIDS
Код на производ: LNA241B001-02
Lonsdale

Lonsdale LONSDALE 3PK BRIEF KIDS

Код на производ: LNA241B001-02
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
695 ДЕН
Заштеда: 695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6г.
  • 7-8 7-8г.
  • 9-10 9-10г.
  • 3-4 3-4г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Lonsdale
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долна облека LNA241B000-06
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Lonsdale LONSDALE 3PK BRIEF KIDS
Долна облека
Lonsdale LONSDALE 3PK BRIEF KIDS