за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face W FLEX 25IN TIGHT
Код на производ: NF0A87JQJK31
The North Face

The North Face W FLEX 25IN TIGHT

Код на производ: NF0A87JQJK31
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • REGL REGL
  • REGS REGS
  • REGM REGM
  • REXS REXS
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки 7/8
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
The North Face W FLEX 25IN TIGHT
Хеланки 7/8
The North Face W FLEX 25IN TIGHT