за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
adidas PACER LUX SH
Код на производ: IS1668
adidas

adidas PACER LUX SH

Код на производ: IS1668
Код на производителот: KLS45
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
adidas PACER LUX SH
Шорцеви
adidas PACER LUX SH