за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION CHMP SHORTS
CHAMPION CHMP SHORTS
CHAMPION CHMP SHORTS
CHAMPION CHMP SHORTS
Код на производ: CHA241B200-3A
CHAMPION

CHAMPION CHMP SHORTS

Код на производ: CHA241B200-3A
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 3-4г.
  • XS 5-6г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA241B200-06
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA241B200-02
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA231B201-05
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION CHMP SHORTS
Шорцеви
CHAMPION CHMP SHORTS