за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
adidas TF SL TEE
Код на производ: IR5710
adidas

adidas TF SL TEE

Код на производ: IR5710
Код на производителот: TY085
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
adidas TF SL TEE
Маица без ракави
adidas TF SL TEE