за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
adidas OPME POWER 7/8
Код на производ: IT6747
adidas

adidas OPME POWER 7/8

Код на производ: IT6747
Код на производителот: DKS17
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.688 ДЕН
Додај во кошничка
adidas OPME POWER 7/8
Хеланки
adidas OPME POWER 7/8