за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
adidas D4T ADIST WO SH
Код на производ: IK9687
adidas

adidas D4T ADIST WO SH

Код на производ: IK9687
Код на производителот: IEJ14

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 7\. S
  • M 7\. M
  • L 7\. L
  • XL7\. XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

adidas D4T ADIST WO SH
Шорцеви
adidas D4T ADIST WO SH