за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
adidas LK SW YJ PNT
Код на производ: IN7309
adidas

adidas LK SW YJ PNT

Код на производ: IN7309
Код на производителот: KOT62

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 104 3-4г.
  • 110 4-5г.
  • 116 5-6г.
  • 122 6-7г.
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear
adidas LK SW YJ PNT
Долен дел тренерки
adidas LK SW YJ PNT