за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
adidas Tiberio
Код на производ: IB4094
adidas

adidas Tiberio

Код на производ: IB4094
Код на производителот: DTP57
adidas Tiberio се детска универзални спортски тренерки за јуниори кои нудат класичен изглед и чувство што можете да ги носите во секоја прилика. Направени од ултра меко платно, обезбедуваат целодневна удобност. Целосниот патент има висока јака и џебови за складирање на вашите основни работи. Долниот дел има еластичен прилагодлив ремен и е тесен крој, што ги доведува вашите adidas патики до израз. Легендарните три ленти и на ракавите и на нозете јасно говорат за љубовта кон брендот. Овој производ е направен од рециклирани и обновливи материјали Спецификација: Универзални тренерки за деца Патент по целата должина на горниот дел Висока јака Три adidas ленти Slim fit Еластичен прилагодлив појас Мешавина од рециклирани и обновливи материјали.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Tiberio се детска универзални спортски тренерки за јуниори кои нудат класичен изглед и чувство што можете да ги носите во секоја прилика. Направени од ултра меко платно, обезбедуваат целодневна удобност. Целосниот патент има висока јака и џебови за складирање на вашите основни работи. Долниот дел има еластичен прилагодлив ремен и е тесен крој, што ги доведува вашите adidas патики до израз. Легендарните три ленти и на ракавите и на нозете јасно говорат за љубовта кон брендот. Овој производ е направен од рециклирани и обновливи материјали Спецификација:

 • Универзални тренерки за деца
 • Патент по целата должина на горниот дел
 • Висока јака
 • Три adidas ленти
 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Мешавина од рециклирани и обновливи материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Tiberio
  Тренерка
  adidas Tiberio