за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
adidas TR ES SEA BL S
Код на производ: IS6697
adidas

adidas TR ES SEA BL S

Код на производ: IS6697
Код на производителот: JNR27

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 7\. S
  • M 7\. M
  • L 7\. L
  • XL7\. XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

adidas TR ES SEA BL S
Шорцеви
adidas TR ES SEA BL S