за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET
Код на производ: 35A449-P36
NIKE

NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET

Код на производ: 35A449-P36

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.511 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X 6-7г.
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 35A838-A9Y
1.695 ДЕН
Заштеда 50%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET
Тренерка
NIKE JDN AIR JORDAN TRICOT SET