за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
adidas Terrex Agravic
Код на производ: HT9392
adidas

adidas Terrex Agravic

Код на производ: HT9392
Код на производителот: KS632
Истражувајте нови патеки со разноврсните женски шорцеви за трчање adidas Terrex Agravic. Изработени е од лесна, еластична ткаенина која ви дава слобода да се движите. Имаат стандарден крој, со средно длабок појас и имаат вградени мрежести гаќички. Прилагодливиот еластичен појас обезбедува удобно вклопување, а малите мрежести џебови се тука за клуч или телефон. Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви. Рефлексивните детали гарантираат дека сте видливи дури и при лоши временски услови. Голем процент од овој производ е направен од Parley Ocean Plastic, пластичен отпад собран од морињата, океаните и оддалечените острови и плажи. Спецификација: Женски шорцеви за трчање Опуштено вклопување Еластичен појас со врвка Aeroready технологија Странични мрежести џебови на појасот Вградени мрежести гаќички Рефлектирачки детали.

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Истражувајте нови патеки со разноврсните женски шорцеви за трчање adidas Terrex Agravic. Изработени е од лесна, еластична ткаенина која ви дава слобода да се движите. Имаат стандарден крој, со средно длабок појас и имаат вградени мрежести гаќички. Прилагодливиот еластичен појас обезбедува удобно вклопување, а малите мрежести џебови се тука за клуч или телефон. Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви. Рефлексивните детали гарантираат дека сте видливи дури и при лоши временски услови. Голем процент од овој производ е направен од Parley Ocean Plastic, пластичен отпад собран од морињата, океаните и оддалечените острови и плажи. Спецификација:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Опуштено вклопување
 • Еластичен појас со врвка
 • Aeroready технологија
 • Странични мрежести џебови на појасот
 • Вградени мрежести гаќички
 • Рефлектирачки детали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Terrex Agravic
  Шорцеви
  adidas Terrex Agravic