за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
adidas ENT22 JSY Y
Код на производ: H57564
adidas

adidas ENT22 JSY Y

Код на производ: H57564
Код на производителот: MBE20

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.088 ДЕН
1.088 ДЕН
1.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дрес
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Performance
adidas ENT22 JSY Y
Дрес
adidas ENT22 JSY Y