за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
adidas Essential
Код на производ: IB8161
adidas

adidas Essential

Код на производ: IB8161
Код на производителот: BXJ23
adidas Essentials All Set се машки шорцеви за тренинг. Трчајте. Истегнете се. Тренирајте. Страничните процепи на овие adidas шорцеви ви овозможуваат да го максимизирате движењето и да го извлечете максимумот од вашата рутина. Кога го правите последниот сет на вежби, меката двојна постава ве поттикнува да продолжите. Технологијата AEROREADY во материјалот се бори против потта, така што останувате суви, свежи и завршувате со одлучност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на загадувањето со пластика. Спецификација: Машки шорцеви За тренинг Еластичен појас со врвка AEROREADY технологија Џебови со патент Стандарден крој Состав: 100% рециклиран полиестер.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials All Set се машки шорцеви за тренинг. Трчајте. Истегнете се. Тренирајте. Страничните процепи на овие adidas шорцеви ви овозможуваат да го максимизирате движењето и да го извлечете максимумот од вашата рутина. Кога го правите последниот сет на вежби, меката двојна постава ве поттикнува да продолжите. Технологијата AEROREADY во материјалот се бори против потта, така што останувате суви, свежи и завршувате со одлучност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на загадувањето со пластика. Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • За тренинг
 • Еластичен појас со врвка
 • AEROREADY технологија
 • Џебови со патент
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Essential
  Шорцеви
  adidas Essential