за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM 6.5-10 1PK TICKER
Код на производ: VN0A49ZDBKC
Vans

Vans WM 6.5-10 1PK TICKER

Код на производ: VN0A49ZDBKC
1.290 ДЕН
1.290 ДЕН
903 ДЕН
Заштеда: 387 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE 42.5-47
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans WM 6.5-10 1PK TICKER
Чорапи
Vans WM 6.5-10 1PK TICKER