за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN
Код на производ: VN0A3ILLBLH
Vans

Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN

Код на производ: VN0A3ILLBLH
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ML M/L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Розе
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN
Качкет
Vans WM HANKLEY BUCKET HAT CYCLAMEN