за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Nike Heritage
Код на производ: DB0490-004
Nike

Nike Heritage

Код на производ: DB0490-004
Nike HERITAGE е унисекс lifestyle чанта што ќе го придружува секое ваше патување и секоја авантура. Удобна и лесно прилагодлива чанта за секоја пригода во текот на денот. Прилагоден е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклиран полиестер. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во чантата и лесната пристапност се на прво место, оваа чанта има еден главен и еден голем џеб, додека на задната страна има уште еден помал џеб за помали работи како на пример. клучевите. Чантата можете да ја носите околу половината, преку рамо или како што сакате. Спецификација: Унисекс чанта Состав: 100% полиестер (најмалку 65% рециклиран полиестер) Прилагодлив ремен Волумен: 3л.
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike HERITAGE е унисекс lifestyle чанта што ќе го придружува секое ваше патување и секоја авантура. Удобна и лесно прилагодлива чанта за секоја пригода во текот на денот. Прилагоден е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклиран полиестер. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во чантата и лесната пристапност се на прво место, оваа чанта има еден главен и еден голем џеб, додека на задната страна има уште еден помал џеб за помали работи како на пример. клучевите. Чантата можете да ја носите околу половината, преку рамо или како што сакате.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Состав: 100% полиестер (најмалку 65% рециклиран полиестер)
 • Прилагодлив ремен
 • Волумен: 3л

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Кафена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Heritage
  Торбица
  Nike Heritage