за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK
Код на производ: AR2118-688
Nike

Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK

Код на производ: AR2118-688
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Црвена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет AR2118-010
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет DV3150-010
1.259 ДЕН
Заштеда 45%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет FD5186-100
1.488 ДЕН
Заштеда 35%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK
Качкет
Nike PRO JORDAN JUMPMAN SNAPBACK