за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Код на производ: 910B4737NSZ
Sprayground

Sprayground NFINITI OD SAVAGE

Код на производ: 910B4737NSZ
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд Sprayground
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачSprayground®, ZES S.R.L. - Via di Scolivigne N. 2/A - 50012 Bagno a Ripoli (FI) Italy, Phone: 1-844-777-2947, Web: www.sprayground.com, Email: info@sprayground.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5343NSZ
4.823 ДЕН
Заштеда 30%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5243NSZ
4.823 ДЕН
Заштеда 30%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sprayground NFINITI OD SAVAGE
Ранец
Sprayground NFINITI OD SAVAGE