за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
adidas Ankle Strap
Код на производ: 604433
adidas

adidas Ankle Strap

Код на производ: 604433
Код на производителот: 97080
488 ДЕН
488 ДЕН
244 ДЕН
Заштеда: 244 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NT Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Намена Фудбал
Боја Бела
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
195 ДЕН
Заштеда 60%
488 ДЕН
Додај во кошничка
adidas Ankle Strap
Останата опрема
adidas Ankle Strap