за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH
Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH
Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH
Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH
Код на производ: FB5064-410
Nike

Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH

Код на производ: FB5064-410
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.251 ДЕН
Заштеда: 139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1SIZ Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH
Качкет
Nike K NK DF CLUB CAP US CB MTSWSH