за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Код на производ: NN1054-X0L
Nike

Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK

Код на производ: NN1054-X0L
690 ДЕН
690 ДЕН
621 ДЕН
Заштеда: 69 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6-12 15
  • 1224 16-18.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK
Чорапи
Nike NHG 3PK GIRLS GRIPPER SOCK