за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Umbro NEO CLUB GLOVE
Umbro NEO CLUB GLOVE
Umbro NEO CLUB GLOVE
Umbro NEO CLUB GLOVE
Код на производ: 21351U-MCL
Umbro

Umbro NEO CLUB GLOVE

Код на производ: 21351U-MCL
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
  • 9 9
  • 10 10
  • 11 11
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд Umbro
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Umbro NEO CLUB GLOVE
Ракавици
Umbro NEO CLUB GLOVE