за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Код на производ: 66L693-EH3
Nike

Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET

Код на производ: 66L693-EH3
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 18M 12-18м.
  • 24M 18-24м.
  • 12M 9-12м.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 76J213-E5D
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 76L693-023
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 7CF301-C87
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET
Сет
Nike NKB B NSW AOP FT SHORT SET