за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Umbro UMBRO FORMATION RECREATIONAL
Код на производ: 21383U-MCY
Umbro

Umbro UMBRO FORMATION RECREATIONAL

Код на производ: 21383U-MCY
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд Umbro
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Umbro UMBRO FORMATION RECREATIONAL
Топка
Umbro UMBRO FORMATION RECREATIONAL