за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Код на производ: NN1037-BJB
Nike

Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK

Код на производ: NN1037-BJB
690 ДЕН
690 ДЕН
621 ДЕН
Заштеда: 69 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6-12 15
  • 1224 16-18.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Во моментов нема коментари
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Чорапи
Nike NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK