за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face TERRA LUMBAR 3L
The North Face TERRA LUMBAR 3L
The North Face TERRA LUMBAR 3L
The North Face TERRA LUMBAR 3L
The North Face TERRA LUMBAR 3L
The North Face TERRA LUMBAR 3L
Код на производ: NF0A81EOMN81
The North Face

The North Face TERRA LUMBAR 3L

Код на производ: NF0A81EOMN81
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Намена Outdoor
Бренд The North Face
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
The North Face TERRA LUMBAR 3L
Торбица
The North Face TERRA LUMBAR 3L