за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT
Код на производ: 1447101160
Columbia

Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT

Код на производ: 1447101160

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1991371278
1.971 ДЕН
Заштеда 10%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT
Качкет
Columbia SCHOONER BANK™ CACHALOT