за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NK GK MATCH JR - HO23
Код на производ: FJ4864-013
Nike

Nike NK GK MATCH JR - HO23

Код на производ: FJ4864-013
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 6
  • 7 7
  • 8 8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари
Nike NK GK MATCH JR - HO23
Голмански ракавици
Nike NK GK MATCH JR - HO23