за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NK GK MATCH - HO23
Код на производ: FJ4862-013
Nike

Nike NK GK MATCH - HO23

Код на производ: FJ4862-013
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9 9 11.5-12
  • 10 10 12-12.5
  • 11 11 12.5-13
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.352 ДЕН
Заштеда 20%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NK GK MATCH - HO23
Голмански ракавици
Nike NK GK MATCH - HO23