за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG
Код на производ: CHE241F103-08
CHAMPION

CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG

Код на производ: CHE241F103-08
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE241F103-01
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE233F110-01
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE231F107-01
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG
Торбица
CHAMPION CHMP SIMPLE SMALL BAG