за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK
Код на производ: CHE241F101-01
CHAMPION

CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK

Код на производ: CHE241F101-01
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE233F109-93
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE233F104-01
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE233F104-70
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK
Ранец
CHAMPION CHMP SIMPLE BACKPACK