за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
Код на производ: FN0954-010
NIKE

NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24

Код на производ: FN0954-010

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.590 ДЕН
2.590 ДЕН
2.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец DR6091-717
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FB2822-381
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец DR6084-010
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24
Ранец
NIKE Y NK BRSLA JDI MNI BPK-CT SP24