за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ELLESSE SKI HELMET
ELLESSE SKI HELMET
ELLESSE SKI HELMET
ELLESSE SKI HELMET
Код на производ: ELEQ233U501-01
ELLESSE

ELLESSE SKI HELMET

Код на производ: ELEQ233U501-01
3.690 ДЕН
3.690 ДЕН
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ски кацига
Пол Unisex
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ски кацига ELEQ233U501-10
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
ELLESSE SKI HELMET
Ски кацига
ELLESSE SKI HELMET