за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW
NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW
NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW
NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW
Код на производ: BJ0555-001
NIKE

NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW

Код на производ: BJ0555-001

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

790 ДЕН
790 ДЕН
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7-9 7-9
  • 9-11 9-11
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW
Чорапи
NIKE JHN BASKETBALL 2PK CREW