за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
adidas Daily
Код на производ: IC9708
adidas

adidas Daily

Код на производ: IC9708
Код на производителот: EVJ90
adidas Daily е универзална lifestyle капа направена од памук, идеална за секојдневна рутина. Оваа капа ви дава едноставен, класичен и ефективен изглед. Со едноставни дизајнерски линии, тој е совршен за секојдневно носење. Земете го и започнете го денот. Спецификација: Класична конструкција од шест панели Заоблен визир Дупки во панелите Прилагодлив ремен на задната страна.

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

888 ДЕН
888 ДЕН
799 ДЕН
Заштеда: 89 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFM Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Daily е универзална lifestyle капа направена од памук, идеална за секојдневна рутина. Оваа капа ви дава едноставен, класичен и ефективен изглед. Со едноставни дизајнерски линии, тој е совршен за секојдневно носење. Земете го и започнете го денот. Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Заоблен визир
 • Дупки во панелите
 • Прилагодлив ремен на задната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Daily
  Качкет
  adidas Daily