за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION BOYS BACKPACK
CHAMPION BOYS BACKPACK
CHAMPION BOYS BACKPACK
CHAMPION BOYS BACKPACK
Код на производ: CHE241B100-23
CHAMPION

CHAMPION BOYS BACKPACK

Код на производ: CHE241B100-23

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE233B101-02
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE231B101-02
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223B102-02
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
954 ДЕН
Заштеда 40%
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION BOYS BACKPACK
Ранец
CHAMPION BOYS BACKPACK