за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION SNEAKER 3/1
Код на производ: CHE241F307-10
CHAMPION

CHAMPION SNEAKER 3/1

Код на производ: CHE241F307-10

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

390 ДЕН
390 ДЕН
390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3133 31-33
  • 3436 34-36
  • 3638 36-38
  • 3941 39-41
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH15W12-17
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
290 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION SNEAKER 3/1
Чорапи
CHAMPION SNEAKER 3/1