за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
adidas LK CAP
Код на производ: IN3327
adidas

adidas LK CAP

Код на производ: IN3327
Код на производителот: KOT12

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

888 ДЕН
888 ДЕН
754 ДЕН
Заштеда: 134 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFM Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Performance
adidas LK CAP
Качкет
adidas LK CAP