за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PRED GL TRN J
PRED GL TRN J
PRED GL TRN J
PRED GL TRN J
PRED GL TRN J
PRED GL TRN J
Код на производ: IQ4029

PRED GL TRN J

Код на производ: IQ4029
Код на производителот: KMR43

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
904 ДЕН
Заштеда 35%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
PRED GL TRN J
Голмански ракавици
PRED GL TRN J