за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TIRO SG EU CLB
Код на производ: IP3993
adidas

adidas TIRO SG EU CLB

Код на производ: IP3993
Код на производителот: KNR85

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

788 ДЕН
788 ДЕН
788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
761 ДЕН
Заштеда 30%
1.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
790 ДЕН
Заштеда 20%
988 ДЕН
Додај во кошничка
adidas TIRO SG EU CLB
Костобран
adidas TIRO SG EU CLB