за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
Код на производ: NF0A5G395PZ1
The North Face

The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T

Код на производ: NF0A5G395PZ1
12.290 ДЕН
12.290 ДЕН
8.603 ДЕН
Заштеда: 3.687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 41 26.5
  • 9 42 27
  • 9.5 42.5 27.5
  • 11 44.5 29
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Outdoor
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A7W4X79K1
9.432 ДЕН
Заштеда 20%
11.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A817QOHU1
7.338 ДЕН
Заштеда 35%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A7W6TNY71
6.688 ДЕН
Заштеда 35%
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T
Кондури
The North Face M VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT LTHR T