за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
J2C SPLASHER - J2C MEN
J2C SPLASHER - J2C MEN
J2C SPLASHER - J2C MEN
J2C SPLASHER - J2C MEN
Код на производ: JCE241M002-01
J2C

J2C SPLASHER - J2C MEN

Код на производ: JCE241M002-01
890 ДЕН
890 ДЕН
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 45 45
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики за вода
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд J2C
Намена Пливање
Боја Црна
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари
J2C SPLASHER - J2C MEN
Патики за вода
J2C SPLASHER - J2C MEN