за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X Crazyfast
Код на производ: IG0601
adidas

adidas X Crazyfast

Код на производ: IG0601
Код на производителот: MCI48
adidas X Crazyfast се машки копачки дизајнирани за фудбал на трева. Ништо не го надминува налетот на чиста брзина обезбедена од adidas X Crazyfast. Променете ја играта за миг и оставете ги бранителите зад себе со лесниот adidas X Crazyfast. Одржувајќи ве брзи со мрежест горен дел што дише, кој додава зајакнувачки слоеви само онаму каде што е потребно, овие патики имаат adidas Primeknit јака за цврсто заземјување на ѓонот, вклучувајќи два дополнителни крампона во предниот дел за да ви овозможат молскавично забрзување. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација: Машки фудбалски копачки Со врзување Горен дел од конструирана мрежа adidas Primeknit јака Дизајниран за играње на цврста површина.
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9.5 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas X Crazyfast се машки копачки дизајнирани за фудбал на трева. Ништо не го надминува налетот на чиста брзина обезбедена од adidas X Crazyfast. Променете ја играта за миг и оставете ги бранителите зад себе со лесниот adidas X Crazyfast. Одржувајќи ве брзи со мрежест горен дел што дише, кој додава зајакнувачки слоеви само онаму каде што е потребно, овие патики имаат adidas Primeknit јака за цврсто заземјување на ѓонот, вклучувајќи два дополнителни крампона во предниот дел за да ви овозможат молскавично забрзување. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Машки фудбалски копачки
 • Со врзување
 • Горен дел од конструирана мрежа
 • adidas Primeknit јака
 • Дизајниран за играње на цврста површина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas X Crazyfast
  Копачки
  adidas X Crazyfast