за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X CRAZYFAST LEAGUE FG MESSI
Код на производ: ID0712
adidas

adidas X CRAZYFAST LEAGUE FG MESSI

Код на производ: ID0712
Код на производителот: NLA38
5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 41 1/3 26
  • 8.5 42 2/3 27
  • 9 43 1/3 27.5
  • 10.5 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
9.288 ДЕН
Додај во кошничка
adidas X CRAZYFAST LEAGUE FG MESSI
Копачки
adidas X CRAZYFAST LEAGUE FG MESSI