за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Онлајн Купување


ДАЛИ ВИ Е ПОТРЕБНА ПОМОШ? КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА ТЕЛЕФОНСКИОТ БРОЈ 023 055 222 ИЛИ ПАК НА ЕМАИЛ.

Процесот на нарачување е едноставен. Нарачувањето се врши страната во неколку чекори. Одберете го посакуваниот производ, кликнете на потребната големина и полето Купи. Потоа кликнете на полето Моја Корпа. Пополнете ги сите потребни полиња и на крајот кликнете на полето Потврди нарачка. Упатсво за креирање на нарачка можете да пронајдете ОВДЕ.
 

Ваучер можете да искористите доколку сте регистрирани и најавени на нашата страна. Во делот корпа под нарачани производи ќе имате поле Внеси тикет, каде го внесувате Вашиот ваучер. Повеќе детали за начинот на купување можете да погледнете ОВДЕ.

Производите купени онлајн не е можно да се заменат или рекламираат во малопродажните објекти на SportVision, начинот на замена на производи можете да го пронајдете ОВДЕ додека начинот на рекламирање на продуктите можете да го пронајдете ОВДЕ.

Нема ограничувања за минималниот износ на корпата! Нарачајте што и да посакате, и за сите нарачки над 2990 ден. испораката е бесплатна. За нарачки чија вредност е помала од 2990 ден, доставата изнесува 150 ден.